Keçiören Demirdöküm Kombi
Bakım ve Tamir Servisi

DEMİRDÖKÜM KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Firmamız “Başkent ekip” Demirdöküm kombi tamir servisi olarak Keçiören’inin tüm mahallelerine servis vermekteyiz. Kaliteli servis anlayışımız ve profesyonelliğimizden ödün vermeden çalışıyoruz.

Ankara ‘nın ilçelerinde ve Keçiören ‘de Demirdöküm kombi tamir ve bakım servis hizmeti veriyoruz. Faaliyet alanımız olarak Keçiören’i merkez olarak kullanıp diğer ilçelere gezici servislerimizle ulaşıyoruz.

Demirdöküm kombi teknik servis hizmetleri ve arıza tespit, yapıyoruz. Kombi bakım işleri yanında Petek temizliği de bunlardan birisidir. 

İşinde uzman ve sertifikalı personelimiz yaptığı işlere garanti vermektedir. Başkent ekip Teknik Servis merkezimizi 0312 351 50 55 nolu telefonla arayıp randevu alın. Başkent ekip Servis çağrı merkezimiz numarasından 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Gezici (mobil) servisimiz gün içi bulunduğu lokasyon ne olursa olsun randevularına zamanında ulaşarak sorunları hızlıca yerinde çözer. 

Ankara’nın tüm semtlerine güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır. Değişen parçalarınız 1 yıl boyunca garantimiz altında.

Demirdöküm Teknik Servis

Demirdöküm kombi teknik servisi verdiğimiz her yerde görüşlerinizi bize iletin. Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Bu sebeple Demirdöküm kombi tamir hizmetinde yukarıda belirtiğimiz üzere takılan parçalar 1 yıl garantilidir. Petek temizliği, Kombi bakımı ve diğer semtlerde verdiğimiz hizmetler için bize ulaşın

0312 351 50 55
0507 701 78 99