Keçiören Buderus Kombi
Bakım ve Tamir Servisi

BUDERUS KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Buderus kombi tamir servisi “Başkent ekip” kombi tamir ve bakım servisi olarak Keçiören’inin tüm mahallelerine servis vermekteyiz. Etlik civarı aşağı eğlence ve hatta Yenimahalle ilçesine de en iyi ve hesaplı şekilde servis vermekteyiz

Ankara Keçiören ve Yakın ilçelerinde BUDERUS kombi tamir ve bakım servisiyiz, her gün sürekli genişleyen servis ağımız ile tüm Ankara’ya hizmet veriyoruz. 

BUDERUS kombi teknik servis hizmetleri asıl işimizdir. Kombi Bakım tamir onarım hizmetlerini profesyonel gezici mobil ekiplerimiz tarafından yapılır. 

İşinde uzman ve sertifikalı personelimiz yaptığı işlere garanti vermektedir. Başkent ekip Teknik Servis merkezimizi 0312 351 50 55 nolu telefonla arayıp randevu alın. Başkent ekip Servis çağrı merkezimiz numarasından 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Gezici (mobil) servisimiz sorununuzu hızla hemen mobil hizmet aracındaki parçalarla yerinde çözerler. Ancak mümkün olmadığı durumlarda süreç uzayabilmektedir. 

Tüm personelimiz sorunları genellikle evleriniz de yani yerinde tamir etmektedir. Gerekmedikçe eşyalarınız atölyeye alınmaz. Ankara’nın tüm semtlerine güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır. Değişen parçalarınız 1 yıl boyunca garantimiz altında.

Buderus Teknik Servis

Buderus kombi teknik servisi verdiğimiz her yerde görüşlerinizi bize iletin. Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Bu sebeple Buderus kombi tamir hizmetinde yukarıda belirtiğimiz üzere takılan parçalar 1 yıl garantilidir. Petek temizliği, Kombi bakımı ve diğer semtlerde verdiğimiz hizmetler için bize ulaşın

0312 351 50 55
0507 701 78 99