Ankara Kombi Tamir Servisi

Ankara Kombi Tamir Servisi

Ankara Kombi Tamir Servisi Profesyonel ve garantili yedek parça hizmeti veriyoruz. Keçiören merkezli servisimiz yanınızda hızlı kaliteli ve ucuz kombi bakım servisi için randevu alabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki yılların tecrübe deneyimi ile profesyonelliğimizi birleştirdik. Ankara ‘da  Keçiören ‘nin tüm mahalle ve semtlerinde hizmet veriyoruz.

Keçiören ‘in Kombi Tamircisi

Kombi tamiri en iyi ve en hızlı biz yapıyoruz. Çünkü yılların tecrübesi ile işimizi devam ediyoruz. Tecrübe ve profesyonellikle birlikte müşterilerimize en ucuz ve hesaplı şekilde ulaştırıyoruz. Ankara Kombi Tamir Servisi olarak kombinizin ana kart ve sensör arızaları garantili olarak tamir edilir. Ancak bunların dışında kombi bakımlarını ve petek temizliği de en hesaplı şekilde yapıyoruz.

Keçiören kombi arızalarında yedek parçaları kendi stoklarımızdaki parçalardan karşılıyoruz. Bunun sonucu olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ürün yada elektronik parça sağlayabiliyoruz. Üstelik bizim parçalarımız 1 yıl tarafımızdan garantili.

Baymak Kombi Tamir Servisi

Firmamız kombi tamiri konusunda uzmandır. Tamir hizmeti verdiğimiz bir çok marka kombilerden birisi de “Baymak kombi servisi”  Baymak kombilerin bakımları ve parçaları için bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için baymak kombiler için diğer sayfamızda göz atabilirsiniz. Baymak Kombi bakım ve tamiri hakkındaki yazımız.

Buderus Kombi Tamir Servisi

Sağlamlığıyla tanınan Buderus yedek parça kombi bakımı sensör ve yedek parça hizmetleri için bize ulaşın. Kombiler bildiğiniz gibi elektro mekanik ürünlerdir. Yani hem mekanik hem elektronik kısımlardan oluşmuştur. Bu sebeple de zamanla bozulmalar meydana gelebilir. Bu bozulmalar gerçekleşmeden bakımlarının yapılması zorunludur. Bu bakımlar için bizi arayın.

Alarko Carrier Kombi Tamir Servisi

Alarko kombiler de diğer kombiler gibi periyodik bakım yapılması gereken cihazlardandır. Bu tarz bakımlar için genellikle yaz ayları tercih edilmelidir. Çünkü kış ayların da yapılacak bakımlar sizi daha da zorlayacaktır.

 

Keçiören Kombi Bakımı

Kombi bakımında neler yapılır?:

 • Kalorifer ısıtması kontrol ederiz.
 • Sıcak su durumu kontrol ederiz.
 • Sensör bağlantı ve kablolarını kontrol ederiz.
 • Kombi su seviyesi kontrol sonrası eski ise yenisi ile değiştiriyoruz.
 • Kombi ‘nin genel temizliği ve tozlarını temizleriz.
 • Sızdırma ve kaçak durumlarını kontrol ederiz.
 • Brülör temizliğini yapıyoruz.
 • Genleşme tankı kontrolü sonrasında hava basarız.
 • Yanma haznesi temizliyoruz.
 • Üç yollu vana sökülerek temizliyor yerine takıyoruz.
 •  Müşterinin Onayı sonrası arızalı parça varsa değiştiriyoruz.
 • Kalorifere giden filtre temizlenip yerine takıyoruz.
 • Peteklerde hava varsa alınır.

Hava alınması sonrası peteklerinizin daha iyi ısındığını görürsünüz. Çünkü hava dolu petekler ısıyı tam iletmez.

Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Keçiören bölgesinde en çok tercih edilen kombi marka ve modellerindendir. Bu sebeple bir çok parçası elimizde mevcuttur. Yine diğer marka ve modellerde olduğu gibi parça takıldığında 1 yıl parça garantisi uygularız. Bu kombi parçalarının tamir edildiği de oluyor. Sonuç olarak Demir döküm kombiler tamir için en elverişli kombilerden birsidir.

Ferolli Kombi Tamir Servisi

Ferolli kombi tamiri için randevu almak için bizi arayın. Firmamız verilen saat aralığında sorunlarınızı hızla çözerek cihazınızı çalışır hale getirecektir. Ferroli Kombi Servisi, Ferroli Kombi bakımı, Ferroli Kombi Tamiri, Ferroli Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Ferroli Kombi Servisi ve Teknik Servis işlerinde Profesyonel ve Deneyimli Personellerden oluşmaktadır.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *