Keçiören Alarko Kombi
Bakım ve Tamir Servisi

ALARKO KOMBİ BAKIM SERVİSİ

 “Başkent ekip”olarak Alarko kombi tamir servisi en iyi hizmeti ayağınıza getirdi. Tüm Keçiören’e hizmet veriyoruz. Profesyonel ve hesaplı kombi tamir servisi için bize ulaşın. Hızlı çözümler için günlerce beklemenize eve hapis olmanıza gerek yok. Hızlı, Profesyonel ve hesaplı çözüm merkezi.

Merkezi Ankara Keçiören de ALARKO kombi tamir ve bakım servisiyiz, her gün sürekli genişleyen servis ağımız ile tüm Ankara’ya hizmet veriyoruz. Hızlı ve kaliteli servis anlayışımızı hesaplı çözümlerle taçlandırdık.

Profesyonel Alarko kombi teknik servis hizmetleri için yerinizi ayırtın. Kombi Bakım tamir hizmetlerimiz mobil servisimiz tarafından hızlı ve kolayca çözülür. Randevu aldıysanız tam zamanında  adresinize gelerek hizmet veriliyoruz.

İşinde uzman ve sertifikalı personelimiz yaptığı işlere garanti de verir. Başkent ekip Teknik Servis merkezimizi 0312 351 50 55 nolu telefonla arayıp randevu alın. Başkent ekip Servis çağrı merkezimiz numarasından 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Gezici (mobil) servisimiz sorununuzu hızla hemen mobil hizmet aracındaki parçalarla yerinde çözerler. Ancak mümkün olmadığı durumlarda süreç uzayabilmektedir. 

Kombinizin arızası mümkün olduğu müddetçe yerinde tamir edilir. Çok gerekli olmazsa atölyeye teste alınmaz. Ankara’nın tüm semtlerine güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır. Değişen parçalarınız 1 yıl boyunca garantimiz altında. Alarko Kombi için bize ulaşın

Alarko Teknik Servis

Alarko kombi teknik servisi verdiğimiz her yerde görüşlerinizi bize iletin. Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Bu sebeple Alarko kombi tamir hizmetinde yukarıda belirtiğimiz üzere takılan parçalar 1 yıl garantilidir. Petek temizliği, Kombi bakımı ve diğer semtlerde verdiğimiz hizmetler için bize ulaşın

0312 351 50 55
0507 701 78 99